Sony PlayStation 3... PS3

Shitet nga: Labinot 21 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Shes sonyplaystation3 i sapoardhur nga Gjermania esht ne gjendje shum t mir gjithqka esht ne rregull kam 2 cd FIFA 2015 dhe Grand Theft Auto (V) 5. gjithashtu edhe 2 gjestikat kabblen qe lidhet me rrym,kabllen HDMI me TV qe lidhet punon shum mir te gjitha jan te reja... -Arsyeja e shitjes esht se nuk me hin ne pun nuk me duhet nuk e perdori. -QMIMI:eshte 200 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim