Sony Playstation 2

Shitet nga: Beti Fili 11 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Ne gjendje te rregullt me cd origjinale 1 cd dhe ni memory card 8 GB nuk ka defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim