Sony Playstation 2

Shitet nga: Muhamed Krasniqi 26 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Sony Playstation 2 , Eshte Ne Gjendje Te Ruajtur , Ka 2 Gjoistika (Njeri Me Analog , Njeri Pa Analog ) . Ka Memory Carden 8 MB , Kurse Flleshi Ka 16 GB . Sony Ps2 Eshte I Ndertuar Posaqerisht Vetem Per Fllesha Dhe Nuk Pranon CD . Ka Adapterin , Kabllat Qe Lidhen Ne TV etj... Qmimi Mund Te Diskutohet . Presim Bleres Serioz . Kontaktoni Ne Viber Nese Doni : +37745535041 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim