Sony Playstation 3

Shitet nga: Fatlind 23 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Sony eshte ne gjendje te rregullt , i ka 80 gb posedon 1 kontroller , kabllat HDMI dhe Scard ,
Lojrat : Gta V , Call Of Duty Black Ops , Call Of Duty Advanced Warfare , Pes 2013 , Fifa Street
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim