Sony Playstation 3

Shitet nga: Ajdin Saramati 25 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Sony Playstation 3 me 2 kontrollerë dhe te gjitha kabllot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim