Sony Playstation 3

Shitet nga: Fatlind 19 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Sony Playstation 3
Lojrat: Pes 2013 , GTA 5 , FIFA Street , Call Of Duty Advanced Warfare , Call Of Duty Black Ops , Blur
1 kontroller , kabllat HDMI dhe Scard
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim