Sony play station 2

Shitet nga: Kushtrim 23 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Soni play station 2 eshte ne gjendje te rregullt,ka 1 gjestik (dorz) dhe 5CD (CEDEJA).
Eshte i ardhur prej frances,dhe eshte shum pak i perdorur P.SH (2MUAJ PERDORIM)
SHES URGJENT dhe kerkoj bleres serioz qmimi i fundit per bleres serioz 20 EURO...Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim