Sony play station 3 me 250 gb hdd

Shitet nga: Sony 27 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Shitet urgjent sony play station 3 me 250 gb hdd dhe me 2 gjojstika ne gjendje prefekte me multiman chip dhe me lojra mbrenda si call of duty black ops 2 god of war ... etj.


Nr kontaktues : +37744190577 ose +38649887217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim