Sony playstation 2

Shitet nga: ??? 07 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Shitet sony 2 punon shum mir është orgjinal dhe i ruajten , soni ka ardhur nga zvicra ndrrim me iphone 5 ose samsung s4 kuptohet shtoj pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim