Sony ps2 dhe xbox

Shitet nga: Agron 29 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Kam sony ps2 dhe xbox me cd ja percjellese sjellur nga suedia!!! Me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim