Sony ps3 ultra slim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sony Playstation 06 Jan 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
ne gjendje shum të mir me 2 gjastika kabla e rrymes dhe output me 2 Cd gta 4 fifa 2009 500 Giga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim