Sony3

Shitet nga: sami gashi 09 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
nje gjystik dhe mjeti piotues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim