U shit flm Merrjep

Shitet nga: Reis 13 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Sony eshte i ardhur nga Austria dhe eshte ne gjendje perfekte ka 500gb ka 2 gjystika dhe 13 cd.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim