X box 360

Shitet nga: Arbnora 07 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
shes Xboxin origjinal i ardhur nga gjermania
esht ne gjendje te rregullt dhe shum pak i perodorur
ka kameren gjojstikun dhe 4cd original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim