Xbox 360

Shitet nga: Arijan 17 Gsh 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Xbox 360 me 60 GB HDD dhe dy joysticka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim