Xbox 360

Shitet nga: Shani 02 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prizren
Xbox 360 i 2014es eshte dy muaj i perdorur 250 gb hdd dhe 4 lojra origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim