ps3 inventar

Shitet nga: Artan 25 Mar 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
4 sonyplaystation me chip mulltiman (slim)
2 sonyplaystation me cd dhe 2 cd pes 2013 (slim)
1 agregat 5.5 honda benzin
1 klima 18 she korel
1 frigorifer
1 shanka
6 kauca
6 tavolina
12 tabure dhe
20 gjyestika orgjinal A1 . . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim