pz

Shitet nga: artan 26 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Shes sony3 me multiman me te gjitha paisjet dhe me tv 40 inch complet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim