xbox 360

Shitet nga: shani 02 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prizren
Xbox 360 2014 250 gb hdd dhe 4 lojra origjinale si pes2013 halo 4 nba 2k14 dhe fifa 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim