RADIO MAKINE GOLF 6

Shitet nga: GOLF 6 04 Maj 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes Radio per makine Te Golf 6

Radio eshte RCD 510Eshte ME 6 CD EKRAN ME PREKJE

KARTE MEMORJE SD

GJITHA FUNKSIONALE

Mund te montohet ne te gjithat makinat pas vitit 2004GOLF 5
GOLF 5+
GOLF 6
TOURAN
CADDY
TIGUAN
AMAROK
EOS
PLUS
PASSAT BB
PASSAT CC
SKODA
SEAT

dhe te tjera ne kete gjenerate

!!!!!!!!!!!!!!!!!! SQARIM !!!!!!!!!!!!!!!!!
Radio NUK ka bluetooth ,KA lidhje per kamer prapa,dhe KA lidhje per sensor parkimi.

NUK KA NAVIGATOR DHE DVD

CMIMI I PADISKUTUESHEM
CEL 0673040414


!!!!!!!!!!!!!!!!! MUND TE CKODOJ DHE 95 % TE RADIOVE TE MAKINAVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PER ME SHUME INFORMACION
VIZITONI FAQEN TONE NE FACEBOOK
Lezha, Car Radio Decoder


Eshte identike me ate qe shikoni ne figure

Radio ka dhe kodin e sigurise ORIGJINAL TE FABRIKES


SHENIM----- UNE GJENDEM NE SHQIPERI.
KAM SHKRUAR QYTETIN PRIZREN MEQE ESHTE QYTETI ME I AFERT ME SHQIPERINE
KETU KENI DHE NR TIM TE TEL

VIBER

00355673040414

e-mail

bledi-alb@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim