Set Deejay Pionner + Numark CD & USB

Shitet nga: Arti 31 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Pershendetje paisjet ndodhen ne shkoder.. kemi boksa mikseta mikrofona valore Shure beta58A Sennheiser G3 dhe paisje te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim