Suboferin dhe pojaqallen

Shitet nga: xxxxx 05 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes suboferin 80e de pojaqallen 70 e ndaras ose bashk qmimi per te dyat 140ejan origjinal dje ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim