USB Mp3 player

Shitet nga: nejse 20 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
MP3 Player USB

Mundesit:
Lidhet me USB, SD dhe AUX

Eshte i ri pa perdor siq shihet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim