film merr jep

Shitet nga: xxxxx 12 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes suboferin origjinal 80e 2 zvoshnika i ka mrenda dhe e kallxon me or shtypjen e tyre qmimi 80e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim