2 box te muzikes.1300w

Shitet nga: labinot 22 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Jan te montuara special.dhe boxi tjeter origjinal eshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim