2 toki voki gjendje rregul mbrenda 5 km largsia ..

Shitet nga: Prizren 11 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
2 toki voki gjendje rregul mbrenda 5 km largsia punon 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim