2 toki voki mbrenda 5 km largsi punon 35 euro

Shitet nga: Prizren 04 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
2 toki voki mbrenda 5 km largsi punon 35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim