4 Zvoshnika per zooo te golfit 3 Origjenal

Shitet nga: LEART 15 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
4 Zvoshnika te njejt per golf 3 ne gjendje shum te mir bajn Zaa edhe Bas normal
Nuk e di ka sa watt jan veq per afersisht 40 wat se cila i ka
Ndrrim me Tesea per za ose naj ts ksi madhsie per dyr te golfit 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim