Amplifier dhe Subwoofers

Shitet nga: Blerimi 22 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten dy zvoshnika te firmes Axtion dyt jon 800 watt zmadhuesi i firmes JBL osht 1000 watt
100euro jon zvoshnikat komplet dyt me kuti
65euro osht zmadhuesi
Boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim