Audio - Zmadhues zeri

Shitet nga: Erdogan 06 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zmadhues zeri 1 komplet ( 2 cope )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim