Audio 3D HD-T

Shitet nga: fidan 08 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Audio 3D.Eshte e re ka ardhur nga Austria , mundeni me lidh me TV dhe kualitetin e zerit e keni 3D.Dmth eshte pjesa kryesore sic shihet ne foto + 5 zvushnika sic ato nfoto .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim