Bass altoparlanta

Shitet nga: Axhi 29 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes 4 bass altoparlanta Delta Eminens
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim