Bass kicker

Shitet nga: Di 05 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Bass kicker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim