Bass kicker

Shitet nga: Di 07 Tet 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Kicker 12 inch 2000watt
Wiber+37745355233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim