Boc per stabilizimin e rrymes per muzik

Shitet nga: Ajaz 10 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Boc per stabilizimin e rrymes per muzik e firmes kiker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim