Bose 1801 bose 4401

Shitet nga: ............ 19 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes zmadhuz bose 1801......Dhe para zmadhuz 4401Per me shum info ne viber +377 44 190 602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim