Bose 901

Shitet nga: ............ 19 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes bose 901 2 par ( 4 copa )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim