Car amplifer

Shitet nga: Edis 06 Tet 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Car audio power amplifer
1000 w
4 chanel
stereo / mono
croswer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim