Dekodim i Radiove tek makinat te ndryshme CODE

Shitet nga: Kema 01 Mar 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
I kryejm shërbimet e dekodimit të radiove origjinal te BMW,Mercedes,Audi,Shkoda,Citroën,Peugeot,Chrysler,Porsche,Jeep,Ford,Fiat,Alfa,Lancia, si dhe lloje te tjera ne tregun tonë.
Në ekranin e radios nëse paraqitet njëra prej këtyre shenjave,atëher ,radioja duhet dekoduar!
SAFE,
CANCHACK,
PROD,
CODE,
PROTECT,
LOCK10,
LOCK13,
OFF,
SECURITY,
DISABLE,
PLEASE INIT
Njekohesisht mundemi me aktivizu TV FREE,MIM(move in motion) tek makinat qe e kanë të bllokuar shfaqjen e filmit mbas 5-10km të shpejtësis,
Aktivizimi i TV/DVD FREE (shfaqja e filmit,klipit )pergjat vozitjes tek Mercedes,BMW,VW,Audi

VEREJTJE:Dekodimi vlen vetëm për radio që janë origjinal të makinës që e posedoni dhe që ka dal prej kodit për shkaqe te bateris së dobët apo të ndërimit të baterisë!
Qmimi i dekodimit përcaktohet në bazë të modelit(nuk janë qmime fix)
Për qdo informat na kontaktoni ne tel. prej ores 09:00 deri 20:00
Apo ,vizitoni faqen tonë:www.facebook.com/knaudio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim