Dynacord power max5

Shitet nga: Dynacord 12 Nën 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Dynacord Esht shum pak I perdorun origjinale
Per ket qmim Jan keto komplet
2 satelita F150 500watt RSM 1000watt
2 basbina F8 800watt RSM 1600watt
1 sllev PM2600
Dhe kabllot komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim