Foni zerim jbl work kollone

Shitet nga: geri 02 Maj 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet foni ne gjendje perfekte 2 bokse Jbl 500 watt rms -2000 watt peak kollone cilesi maksimale,2 bokse jbl 250 watt rms satelite,2 bokse kollone work 500 watt rms 2500 watt peak,2 amplifikator InterM 1400 dhe 1800 watt ,mund te dergoni email ose ne viber :+355696625769

nuk bejme nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim