Foshterk

Shitet nga: muzik 24 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes foshterken gordin 600 wat osht shum teper emir ka za shum tmir shitet pa kablla edhe punon veq me ni dalje njana mu ka djeg nuk kushton shum me nreq pe shes se po du me ble nja mat madhe permi 1000 wat qmimi esht 30 euro ponun shum mir ka za shum tmir ju garantoj ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim