Kablla per muzik edhe ni Suboffer Magnat

Shitet nga: leart 13 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Kabllat jan te ri ne gjendje te mir me gjeth sigures plus siguresa ndimse 50 Amper 20 euro kabllat

Basseri magnat asht ne gjendje te mir ban bass edhe zo 400 wat 30 euro bassi

Ndrrim i mundshem me naj Zmadhus per kerr Pajoqall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim