Kasetofon panasonic

Shitet nga: kasetofon 11 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Punon Shum mir krejt osht regull.

kam Edhe dy zvučnika i ri jan krejt me kasetofon 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim