Muzike e kerrit

Shitet nga: kerim 15 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
2 subofera te mdhaj po pa kazana jan 1 subofer i vogel 2 zvoshnika kabllat per froshterk komplet froshterka600 what
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim