Muzike per kerr

Shitet nga: Mili 24 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Muzike per kerr te reja shum pak te perdoren suboferi pioner 1000 wat pjaqalla 1400 watt ja vlen bojn muzik te mir qmim i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim