PIONER studio

Shitet nga: Adem 02 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim