Pajaqallen 1600 wat

Shitet nga: bislim 24 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes pajaqallen 1600 wat ne gjendje te mire me 6 dalje ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim