Pioneer GM3200T 300w. 2 dalje, sobwofer

Shitet nga: Nehari 07 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pioneer GM3200T 300w. 2 dalje, sobwofer
Pojaqallo me 2 dalje 2x150=300w ban edhe per subwofer
+377 44 919 548 wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim