Pioneer ts 500w

Shitet nga: Di 07 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Veq 2 jav jan te perdorur per me shum kontakto
Wiber+37745355233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim